The things we leave unfinished

Rebecca Yarros


Nederlands | 28-06-2023 | 512 pagina's

9789020553505

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Welke risico’s neem je voor de liefde? ‘The things we leave unfinished’ is emotioneel, aangrijpend en romantisch: Rebecca Yarros op haar best. Voor de fans van Colleen Hoover.

Tekst achterflap

‘The things we leave unfinished’ van Rebecca Yarros gaat over Georgia, die helemaal opnieuw moet beginnen na haar scheiding. Ze is haar huis in New York, haar vrienden en haar trots kwijt. Terug in Colorado ontmoet ze de arrogante bestsellerauteur Noah Harrison, die is gevraagd om de onvoltooide roman van haar overgrootmoeder Scarlett Stanton – een literair icoon – af te ronden. Met tegenzin gaat Georgia met hem aan het werk. Als Noah en Georgia een doos met brieven vinden, begrijpen ze waarom Scarlett het boek nooit heeft afgerond.

Rebecca Yarros is een meester in het schrijven van emotionele verhalen met een diepe laag, die toch warm en feelgood blijven. Dat is ook het geval voor ‘The things we leave unfinished’. Eerder verschenen van haar hand de Renegades- en Flight & Glory-series, en de standalones 'De laatste brief' en 'De kleur van Colorado'.

Biografie

Rebecca Yarros is een hopeloze romanticus en liefhebber van dingen als chocolade, koffie en Paleo. Ze is afgestudeerd aan Troy University , waar ze Europese geschiedenis en Engels studeerde, maar nog steeds houdt ze hoop op een acceptatiebrief van Zweinstein. Eerder verschenen van haar de populaire Flight & Glory- en Renegades-series. Ook met haar standalones, zoals 'De laatste brief' en 'De kleur van Colorado', weet Yarros veel lezers te raken.

Details

EAN :9789020553505
Auteur: 
Uitgever :VBK Media
Vertaler : Jacodine van de Velde
Publicatie datum :  28-06-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :140 mm
Dikte :35 mm
Gewicht :547 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :512