De dochter uit Parijs

Twee moeders, twee dochters. Parijs in oorlogstijd: een bombardement scheidt twee familie voorgoed.

EAN:  9789022599440
Publicatiedatum:   28-07-2023
Uitvoering:  Paperback / softback
Taal:  Nederlands
Aantal bladzijden:  384

  Bestelbaar

Voor de lezers van De nachtegaal, Het Duitse meisje en Bloemen voor mijn dochter

Parijs, 1939. Elise en Juliette worden dikke vriendinnen op de dag dat ze elkaar ontmoeten in het prachtige Bois de Boulogne. Hoewel de oorlog Europa snel nadert, vermoedt geen van beide vrouwen dat hun leven op het punt staat onherroepelijk te veranderen.

Wanneer Elise een doelwit wordt van de Duitse bezetters, vertrouwt ze Juliette haar kostbaarste bezit toe: haar jonge dochter, die bevriend is met Juliettes eigen dochter. Maar tijdens een oorlog is het nergens veilig, zelfs niet in een rustige kleine boekwinkel zoals Juliettes Librairie des Rêves, en als hun buurt gebombardeerd wordt, valt Juliettes wereld uiteen.

Als de oorlog ten einde is keert Elise terug om zich te herenigen met haar dochter, maar bij aankomst ligt de boekhandel van haar vriendin in puin. Overlevende buren vertellen haar dat Juliette en een klein meisje het hebben overleefd. Maar welk van de twee meisjes – en wat gebeurde er in die laatste momenten voor het noodlot toesloeg? Juliette lijkt spoorloos verdwenen en heeft alle antwoorden met zich meegenomen. Elises wanhopige zoektocht om erachter te komen wat er met haar dochter is gebeurd, brengt haar uiteindelijk naar New York – en naar Juliette.

Over de boeken van Kristin Harmel

‘Een hartverscheurend mooi verhaal over liefde, vergeving en de waarde van familiebanden.’ Nederlands Dagblad

‘Meeslepend historisch verhaal met een vleugje romantiek, voor de lezers van Jenna Blum en Kristin Hannah.’ NBD Biblion

‘Een meeslepend verhaal over generaties die worstelen om te overleven.’ Publishers Weekly

Kristin Harmel studeerde journalistiek en communicatie en werkte voor onder andere People Magazine. Haar romans, waaronder Zolang er sterren aan de hemel staan, Als we elkaar terugzien en Een dichtbij verleden, zijn bestsellers en verschenen in vele landen. Harmel woont met haar man in Florida.

    EAN: 9789022599440
    Auteur: 
    Uitgever: Meulenhoff Boekerij B.V.
    Vertaler:  Carolien Metaal
    Publicatiedatum:   28-07-2023
    Uitvoering: Paperback / softback
    Taal: Nederlands
    Hoogte: 215 mm
    Breedte: 140 mm
    Dikte: 37 mm
    Gewicht: 560 gr
    Voorraad:  Bestelbaar
    Aantal bladzijden: 384
    Trefwoorden:   moeder en dochter;rouw;tweede wereldoorlog;verlies;verraad;vriendschap