Hoe word ik gelukkig?

L. Fijen


Nederlands | 17-10-2003 | 158 pagina's

9789025953478

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

26,99

 Voorraad in de winkel
   POD (Beschikbaar als print-on-demand.)



Korte beschrijving/Annotatie

De bekende TV-presentator Leo Fijen bezoekt kloosters in Nederland op zoek naar lessen voor het moderne, dagelijkse leven.

Tekst achterflap

We verdrinken in kennis, maar zijn de weg naar de wijsheid kwijt. We communiceren met de hele wereld, maar weten vaak niet meer wie er om de hoek woont. We hollen en vliegen van de ene naar de andere uitdaging, maar verstaan niet meer de levenskunst om innerlijke rust te vinden en gelukkig te zijn. Hoe word ik gelukkig? TV-presentator Leo Fijen zoekt het antwoord in de besloten wereld van de strengste kloosters in Nederland. Abten, abdissen en een kluizenares vertellen zeer openhartig over hun leven.

Biografie

Leo Fijen studeerde geschiedenis aan de Universiteit in Leiden. Hij was adjunct-perschef van de Nederlandse Bisschoppenconferentie en het R.K. Kerkgenootschap. Daarna maakte hij de overstap naar de televisie en werd hij eindredacteur/presentator godsdienstige programma’s bij de KRO-RKK en verantwoordelijk voor de berichtgeving over kerk en samenleving in Kruispunt. Inmiddels is hij hoofd RKK-zendtijd van de KRO.
Hij is auteur van veelgelezen boeken over het kloosterleven en alledaagse spiritualiteit.

Details

EAN :9789025953478
Auteur : 
Uitgever :VBK Media
Publicatie datum :  17-10-2003
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :135 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :226 gr
Status :POD (Beschikbaar als print-on-demand.)
Aantal pagina's :158
Keywords :  geluk;innerlijke rust;leven;rituelen;wijsheid