Kruistocht van een koningin
Simone van der Vlugt
Nederlands | 10-06-2025 | 488 pagina's
9789026368905
Paperback / softback
€ 24,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 10/06/2025
Korte beschrijving/Annotatie
De jonge Spaanse Isabel wordt onverwacht koningin en schrijft geschiedenis.
Tekst achterflap
1474, Segovia. Tegen alle verwachtingen in wordt de jonge Isabel gekroond tot koningin van Castilië. Hoewel veel edelen deze vrouw op de hoogste positie in hun mannenwereld liever kwijt dan rijk zijn, trekt Isabel haar eigen plan. Ze is vastbesloten samen met haar echtgenoot, Fernando van Aragón, haar koninkrijk te beschermen tegen buitenlandse legers en de binnenlandse onrust de kop in te drukken. Haar eigenzinnige aanpak wordt keer op keer op de proef gesteld, ook door haar eigen ontrouwe echtgenoot. Ze volhardt en schetst de contouren van de wereldmacht die Spanje zal worden.
‘Van der Vlugt kneedt de geschiedenis, opdat deze past in de mal van onze tijd. Van Lennep en Bosboom-Toussaint zouden instemmend knikken: zo wek je de geschiedenis tot leven.’– de Volkskrant
Biografie
Simone van der Vlugt is een van Nederlands grootste schrijvers van romans, thrillers en jeugdboeken. Ze ontving diverse prijzen, waaronder de NS Publieksprijs. Er zijn ruim 3 miljoen exemplaren van haar boeken verkocht. Haar boeken zijn in 16 talen vertaald.
Details
EAN : | 9789026368905 |
Uitgever : | Ambo/Anthos B.V. |
Publicatie datum : | 10-06-2025 |
Uitvoering : | Paperback / softback |
Taal/Talen : | Nederlands |
Status : | Nog niet beschikbaar |
Aantal pagina's : | 488 |