De Titanic

Martin van Neck


Nederlands | 28-03-2012 | 192 pagina's

9789045020020

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 20,00

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Een boek vol onbekende, tragische en ontroerende verhalen en levensgeschiedenissen van bemanningsleden en passagiers van de Titanic.

Tekst achterflap

Ruim honderd jaar geleden zonk de onzinkbaar geachte Titanic. Dit boek vertelt niet alleen het verhaal van reddingsboot nr. 6, met aan boord Margaret Brown ('The unsinkable Molly Brown') en uitkijk Frederic Fleet ('Iceberg right ahead'), ook komen talloze andere opmerkelijke, bekende en onbekende, tragische en ontroerende verhalen en levensgeschiedenissen van bemanningsleden en passagiers aan bod.

Zoals dat van schrijver William Stead (die jaren eerder de ramp al had voorspeld maar desondanks aan boord stapte) en verpleegster Violet Jessop (die niet alleen het zinken van de Titanic overleefde maar vier jaar later ook de ondergang van het zusterschip de Britannic).

Of neem de drie broers Slade, als stokers aangemonsterd. Vlak voor vertrek gingen ze in een pub nog wat drinken, kwamen te laat terug bij de boot, waar een woeste en tierende officier weigerde om de loopplank weer te laten zakken, waardoor ze noodgedwongen achterbleven op de kade. Hoeveel pech kun je hebben, dachten ze.

Details

EAN :9789045020020
Auteur: 
Uitgever :Atlas Contact, Uitgeverij
Publicatie datum :  28-03-2012
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :120 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :232 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :192