eBook

Max wereldkampioen

Koen Vergeer


Nederlands | 20-12-2021 | 198 pagina's

9789045046488

Ebook (Epub)


  Bekijk inkijkexemplaar



Korte beschrijving/Annotatie

Speciale uitgave ter ere van het wereldkampioenschap Formule 1 2021 van Max Verstappen.

Tekst achterflap

Max Verstappen is wereldkampioen! Na een geweldige tweestrijd heeft Max zevenvoudig Formule 1-kampioen Lewis Hamilton eindelijk van zijn troon gestoten. Een jaar lang hielden Verstappen en Hamilton autosportvolgers wereldwijd in spanning. Niet eerder zag de koningsklasse zo’n intens duel tussen twee topcoureurs. Een absolute thriller.

Nederlands beste autosportschrijver Koen Vergeer laat je dit historische Formule 1-gevecht opnieuw beleven. Alle races, inhaal-acties, crashes, intriges en natuurlijk de zinderende ontknoping. Ook al is de afloop bekend, met Max wereldkampioen je zit weer op het puntje van je stoel.

Biografie

Koen Vergeer (1962) is schrijver (o.a. voor het tijdschrift Formule 1) en raceliefhebber. Van zijn hand verschenen 'Le Mans', 'MaxMania', 'Zandvoort' en 'Kalff'. Zijn 'De Formule 1-fanaat' geldt als een klassieker in de raceliteratuur. Een paar dagen nadat Max Verstappen wereldkampioen werd in 2021 kwam het boek 'Max wereldkampioen' uit, waarin het historische Formule 1-gevecht opnieuw wordt beleefd. In 2022 gevolgd door 'Pole position' en in 2023 door 'Het tijdperk Max'.

Details

EAN :9789045046488
Auteur: 
Uitgever :Atlas Contact, Uitgeverij
Publicatie datum :  20-12-2021
Uitvoering :Ebook (Epub)
Taal/Talen : Nederlands
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :198