Angelique

Angelique Woudenberg


Nederlands | 15-03-2024 | 240 pagina's

9789048866915

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 22,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Angelique is een ode aan het veelbewogen leven van een veerkrachtige vrouw

Tekst achterflap

'Het was maar één avond. Ik weet dus niet veel. Ik weet alleen dat ik hem een heel knappe man vond.' Ssst, zei ze daarna, want het was niet de bedoeling dat mijn vader of mijn zussen ons zouden horen. 'Je moet het er maar met niemand over hebben. Kom, we gaan opstaan.'

Angelique wordt geboren in de Dapperbuurt in Amsterdam, in de jaren vijftig. Haar gezin is wit en Angelique is zwart. De hoop is dat wanneer iedereen doet alsof het allemaal heel normaal is, de buitenwereld dat ook zal doen. Toch worden er nieuwsgierige blikken in de kinderwagen geworpen en ondanks dat er veel liefde is, verlaat Angelique op jonge leeftijd haar ouderlijk huis. Jarenlang loopt ze op haar eigen, unieke pad totdat ze, na de zelfdoding van haar zoon, strandt. In Costa Rica kijkt ze voor het eerst terug op haar veelbewogen leven.

In Angelique vertelt ze haar verhaal. Een verhaal over een vrouw die eigenlijk altijd vooruitkijkt. Een overlever die ongelofelijk positief in het leven staat. Enerzijds een leven dat getekend is door tragiek, anderzijds een leven dat is ingekleurd door liefde, vriendschap en vrolijkheid.

Biografie

Angelique Woudenberg is visagiste, o.a. van Humberto Tan, Katja Schuurman en Johnny de Mol. Ze is mental coach en deed diverse kappers- en visagieopleidingen en werkt in de media. Angelique heeft twee kinderen: dochter Deborah en zoon Patrick en is samen met haar man Clyde.

Details

EAN :9789048866915
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  15-03-2024
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :210 mm
Breedte :134 mm
Dikte :22 mm
Gewicht :287 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :240
Keywords :  113;anders;costa rica;dolly dots;geschiedenis;gouden jaren;humberto;inspirerend;jaren 50;jaren 80;kapper;katja schuurman;levensverhaal;memoir;tijdsbeeld;tina turner;toen ik je zag;visagist;zwart meisje