Voor elke moeder die

Esther Goedegebuure


Nederlands | 15-04-2025 | 208 pagina's

9789048877072

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 15,00

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Bijzondere gesprekken over moederschap met bekende vrouwen

Tekst achterflap

Esther Goedegebuure spreekt openhartig over wat het moederschap voor haarzelf en andere vrouwen betekent. Want ondanks dat we zoveel meer zijn dan alleen moeder, is het vaak wel wat we het allerliefst goed willen doen. Met indrukwekkende vrouwen die naam hebben gemaakt in de politiek, de media of in de kunst en cultuur, praat ze over de manier waarop het moederschap hun identiteit bepaalt.

Vol verhalen en inzichten van: Dieuwertje Blok, Chantal Janzen, Sylvana Simons, Susan Smit, Anna Enquist, Romana Vrede, Aaf Brandt Corstius e.v.a.

Biografie

Esther Goedegebuure studeerde geschiedenis en was in 2005 een van de oprichters van JAN Magazine, in 2011 werd ze hoofdredacteur. Onder haar leiding groeide JAN in tien jaar uit tot een van de grootste mediamerken van Nederland. Momenteel werkt ze als freelancejournalist voor diverse kranten en tijdschriften. De belangrijkste relatie van je leven is haar eerste boek en verscheen eerder onder de naam Moeders.

Details

EAN :9789048877072
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  15-04-2025
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :211 mm
Breedte :136 mm
Dikte :17 mm
Gewicht :224 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :208
Keywords :  aaf brandt corstius;adoptiemoeder;ambitieuze moeder;anita witzier;anna enquist;barbara van beukering;bekritiseerde moeder;bertje leuw;bezorgde moeder;bonusmoeder;cadeau;chantal janzen;compenserende moeder;daan borrel;dankbare moeder;dido michielsen;dieuwertje blok;dochter;erfelijk belaste moeder;familie;fiksende moeder;fulltime moeder;geraldine van lee;gescheiden moeder;gesprekken;goede moeder;goedegebure;hadassah de boer;hedy d’ancona;heilige moeder;identiteit;interviews;inzichten;jan;je-ne-sais-quoi-moeder;joey steur;kind;kinderen;kirsten van houdt;leuke moeder;liesbeth staats;linda;loslatende moeder;luisterende moeder;magazine;mariëlle beckers;matroesjkamoeder;meelijdende moeder;moeder;moeder met het lege nest;moederdag;moederschap;ode;ongeduldige moeder;onwetende moeder;pia de jong;relatie;renée koudstaal;roefke carmiggelt;romana vrede;roos schlikker;rouwende moeder;saskia van der zee;susan smit;sylvana simons;tanja jess;tevreden moeder;vrouwen;zoon