Mojo

Diverse auteurs


Nederlands | 29-07-2022 | 544 pagina's

9789049930592

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 34,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

MOJO Concerts, het grootste rock-'n-rollbedrijf van Nederland, bestaat 50 jaar

Tekst achterflap

MOJO Concerts, het grootste rock-'n-rollbedrijf van Nederland, bestaat 50 jaar. Om dat te vieren geen uitgekauwd geschiedenisboek ter meerdere eer en glorie van zichzelf, maar een kleurrijke verzameling van vaak geestige verhalen, reportages en interviews door de beste auteurs van Nederland en Vlaanderen. Over jaren van vallen, opstaan, faillissementen, overnames, eerste festivals, blunders en successen. Een blik in de keuken van een nuchter Delfts bedrijf omgeven door (inter)nationale supersterren en een kijkje in de backstagewereld van de concertgigant die ooit begon op een zolderkamer.

Met verhalen, interviews en artikelen van o.a. Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart, Joris Luyendijk, Christine Otten, Wanda Bommer, Bert Wagendorp, Herman Brusselmans, Ivo Victoria, Sander Donkers, David Kleijwegt, Wilfried de Jong, Leon Verdonschot, Typex en Jerry Goossens.

Details

EAN :9789049930592
Auteur: 
Uitgever :Overamstel Uitgevers
Publicatie datum :  29-07-2022
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :282 mm
Breedte :218 mm
Dikte :29 mm
Gewicht :1096 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :544
Keywords :  50 jaar;afas live;berry visser;cirque du soleil;concert;delft;down the rabbit hole;festival;leon ramakers;lowlands;mojo;mojo concerts b.v.;muziek;night of the proms;north sea jazz;pinkpop;popmuziek;symphonica in rosso;we are electric;willem venema;woo hah!;ziggo dome