Willen maar niet kunnen

Jo Claes


Nederlands | 16-10-2026 | 144 pagina's

9789057208256

Paperback / softback


€ 19,99

 Voorraad in de winkel



Korte beschrijving/Annotatie

In deze laatste aflevering van de Niet voor mietjes-reeks valt de verdenking op hoofdrolspelers Dante en Matthias. Samen met Rani moeten ze alles uit de kast halen om hun onschuld te bewijzen.

Tekst achterflap

Het is juni, de zomervakantie wenkt. Dante publiceert het laatste nummer van het schoolkrantje en neemt daarin een anoniem artikel op dat iemand in de ideeënbus van de redactie heeft gestoken. De inhoud van de tekst maakt de directeur woedend. Hij beschuldigt Dante ervan de auteur te zijn, maar die ontkent. Op de camerabeelden is te zien dat iemand met een rode hoody het artikel in de ideeënbus heeft gestoken. De enige op school met zo’n trui is Matthias, waardoor de directeur hem – en later ook Rani – verdenkt van medeplichtigheid. Voor de drie vrienden zit er niets anders op dan te bewijzen dat ze onschuldig zijn. Iemand heeft immers geprobeerd om hen met opzet in de val te lokken, maar wie en vooral ook waarom?

Biografie

Jo Claes publiceerde bestsellers over mythologie, hagiografie en iconografie. In 2008 verscheen 'De zaak Torfs', zijn eerste misdaadroman over de Leuvense inspecteur Thomas Berg. In 2016 werd Claes door boekhandelaar Luc Vander Velpen (De kleine Johannes, Leuven) uitgedaagd om ook eens iets voor jongeren te schrijven. Dit leidde tot de reeks 'Niet voor mietjes', intussen een gevestigde waarde.

Details

EAN :9789057208256
Auteur : 
Uitgever :VBK - Houtekiet
Publicatie datum :  16-10-2026
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Status :Nog niet beschikbaar
Aantal pagina's :144
Reeks :  Niet voor mietjes