Taalpingpong

N. van Schaijik


Nederlands | 09-04-2016 | 212 pagina's

9789085065845

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 44,95

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Tekst achterflap

Met dit boek kan iedere anderstalige, van inburgeraar tot expat, oefenen met het stellen van vragen en het geven van antwoord in het Nederlands. Heel veel vragen en antwoorden die in uiteenlopende situaties gesteld kunnen worden, worden hierin geoefend. En er moet veel worden geoefend! Het gebruiken van allerlei grammaticale constructies moet een automatisme worden. Een taalleerder moet over de inhoud van een antwoord nadenken en niet over de vorm.

Het boekje behandelt alle cruciale praktijksituaties binnen Burgerschap, OGO en Werk en geeft daarbinnen (in een context!) talloze vragen en antwoorden. De cursist verhoogt hiermee zijn spreeksnelheid, leert grammaticale constructies snel te hanteren en traint meteen zijn taalvaardigheid binnen cruciale praktijksituaties die nodig zijn voor het inburgeringsexamen. De grammatica in de vragen en antwoorden kent een oplopende moeilijkheidsgraad.
In het boekje zit een code waarmee u toegang krijgt tot het online oefenprogramma. Hier kunt u onder andere het tempo instellen, waardoor de reactiesnelheid nog beter kan worden getraind.

Begin- en eindniveau
Deze training is geschikt voor mensen met niveau A1 tot B2 en sluit aan bij alle NT2- en inburgeringsmethodes. De methode kan zowel thuis als klassikaal worden gebruikt. Voor expats kan Taalpingpong vanaf A0 gebruikt worden.

Details

EAN :9789085065845
Auteur: 
Uitgever :Koninklijke Boom Uitgevers
Publicatie datum :  09-04-2016
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :240 mm
Breedte :168 mm
Dikte :15 mm
Gewicht :440 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :212