De laatste lente van de dinosauriërs

Melanie During


Nederlands | 26-09-2023 | 304 pagina's

9789402712797

Paperback / softback


  Bekijk inkijkexemplaar

€ 24,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Tekst achterflap

De rockster van de paleontologie schijnt nieuw licht op de uitsterving van dinosauriërs.

Triceratops, Tyrannosaurus en Brachiosaurus… We kennen ze allemaal, maar toch weten we alleen wat hun botten over hen vertellen. Wat zou een oermens hebben gedacht bij het vinden van een dinosaurusskelet? En waarom fascineert hun massale uitsterving ons zo?

Paleontoloog Melanie During neemt ons mee door de geschiedenis van de dinosauriërs en hun onderzoekers en schijnt nieuw licht op het uitsterven van de dino’s. Zij ontdekte zelfs het (bijna) precieze moment waarop dat gebeurde. Eén lentedag, 66 miljoen jaar geleden, veranderde de koers van het leven op aarde voorgoed. Van het allereerste besef dat er zoiets als een dinosaurus heeft bestaan tot de nieuwste ontdekkingen in de paleontologie: De laatste lente van de dinosauriërs is hét verhaal van de reuzen die ooit onze aarde bevolkten.

‘Melanie is een van de rijzende sterren in de Nederlandse paleontologie. Ze legt al haar enthousiasme voor het vak in haar verhaal en sleept je in twee zinnen al mee naar een tijdperk van 150 miljoen jaar geleden.’ Gijs Rademaker, Dinocast

‘Een getalenteerde paleontoloog wier onderzoek een fascinerend beeld van de laatste dagen van de dinosauriërs schetst.’ Steve Brusatte, auteur van De opkomst en ondergang van de dinosaurus

‘Meesterlijk weet Melanie During de balans te vinden tussen diepgaande wetenschap en grappige verhalen.’ New Scientist

Details

EAN :9789402712797
Auteur: 
Uitgever :HarperCollins Holland
Publicatie datum :  26-09-2023
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :214 mm
Breedte :143 mm
Dikte :26 mm
Gewicht :418 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :304